9
Lip

Pola Chwały 2021 – Zapraszamy!

Szanowni Państwo!

Już za niespełna trzy miesiące Pola Chwały 2021. XV edycję naszego zlotu zamierzamy przeprowadzić w tradycyjnym terminie, w ostatni pełny wrześniowy weekend czyli 24-26 września 2021. Formuła imprezy będzie dostosowana do aktualnie obowiązujących obostrzeń sanitarno-epidemiologicznych, jesteśmy jednak zdeterminowani w pełni wykorzystać istniejące możliwości.

Wiodącym tematem tegorocznych Pól Chwały ma być 400 rocznica bitwy pod Chocimiem (1621), nie zabraknie jednak miejsca dla rekonstrukcji innych epok, gier bitewnych i historycznych, wystaw, wykładów, koncertów, a także tradycyjnego balu z historyczną nutą.

Zgłoszenia udziału grup rekonstrukcyjnych, modelarskich, wargamingowych bądź stoisk handlowych prosimy przesyłać za pośrednictwem zakładki https://polachwaly.pl/zgloszenia/ Entuzjastów, którzy chcieliby podzielić się swoją pasją historyczną na Polach Chwały 2021 zapraszamy do kontaktu z nami poprzez adres kontakt@polachwaly.pl Uwaga: z uwagi na skalę przedsięwzięcia wszelkie zgłoszenia nowych projektów przyjmujemy jak zawsze do końca sierpnia.